25% Rabat na kurs Samodzielny Księgowy-bilansista

Wakacyjna Promocja na Kursy Online

Okres wakacji to możliwość odreagowania codziennych stresów w pracy, „doładowania akumulatorów” na kolejny okres aktywności zawodowej, ale jest to również świetny czas na podniesienie kompetencji i własny rozwój.

Mimo, że obecnie czasy są dość niepewne, bo nie wiemy, czy w kolejnym dniu nie zostaną przywrócone ograniczenia w naszym codziennym funkcjonowaniu, jak to już miało miejsce w marcu i w wielu aspektach trwa do dzisiaj, to chyba jesteśmy już trochę przyzwyczajeni do sytuacji i potrafimy się w niej coraz lepiej odnaleźć.

Możliwe, że w Państwa branży nadal występują utrudnienia w codziennym działaniu, ale jednak w dużym stopniu wracamy już do „normalności”.

Również my jako firma szkoleniowa, przestawiliśmy się na funkcjonowanie w świecie online a mając do dyspozycji odpowiednie narzędzia i zaplecze techniczne, m.in. do prowadzenia kursów online, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu swoją ofertę kursów zawodowych w wygodnej postaci.

Chcemy zachęcić Państwa do uczestnictwa w naszych kursach online, które w okresie wakacyjnym oferujemy w atrakcyjnej PROMOCYJNEJ CENIE.

Kursy online prowadzimy poprzez naszą platformę edukacyjną, w formie zdalnych zajęć online (częściowo w czasie rzeczywistym).
Wszystkie zajęcia są nagrywane i wraz z dodatkowymi materiałami potrzebnymi do skutecznej nauki, udostępniane uczestnikom na okres 12 miesięcy, od rozpoczęcia wybranego kursu.

Mogą więc Państwo, poza uczestnictwem w lekcjach prowadzonych na żywo, powracać do wybranych lekcji o dogodnej dla siebie porze i wielokrotnie je powtarzać, w celu efektywnego opanowania przekazywanej wiedzy.

Szczególnie gorąco zapraszamy na kurs online z 25% rabatem Samodzielny Księgowy-bilansista (I i II stopnia) na księgach handlowych.

Warto podnosić swoje kompetencje oraz zdobywać nowe umiejętności, gdyż podnosi to Państwa wartość i znacznie ułatwia znalezienie nowej lepiej płatnej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *