Szkolenia komputerowe


Kurs obsługi komputera z internetem od podstaw 16 g/l

 

Zajęcia przeznaczone dla osób, które nie znają obsługi komputera, lub chciałyby pogłębić, uporządkować swoją wiedzę i umiejętności. Kurs obejmuje między innymi zapoznanie z obsługą systemu Windows, dodawanie nowych urządzeń (np. drukarka, skaner), wykorzystanie prostych edytorów tekstu, konfigurację i obsługę poczty e-mail, komunikatorów (np. GG) i poruszanie się w przeglądarkach internetowych.

Termin kursu uzgadniany jest indywidualnie

 

Kurs obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel i edytora tekstów Word - od podstaw 16 g/l

 

Zajęcia dają możliwość poznania podstawowych zasad tworzenia arkuszy i dokumentów tekstowych. Uczestnicy zapoznają się ze sposobem tworzenia formuł, funkcji, sporządzaniem różnego typu wykresów. Tworzą i edytują dokumenty tekstowe wykorzystując dostępne formatowania i funkcjonalności umożliwiające pracę z tekstem i obrazem w tekście.

 

Zajęcia odbywają się w trybie wieczorowym lub zaocznym. Wszyscy wykładowcy prowadzący powyższe kursy są praktykami w swoim zawodzie.

 

Grupy szkoleniowe składają się maksymalnie z 8-10 uczestników. Ceny kursów zawierają materiały szkoleniowe, opłatę egzaminacyjną, certyfikat ukończenia.

Termin kursu uzgadniany jest indywidualnie