Kurs Samodzielny Księgowy-bilansista - stacjonarnie

Nowa odsłona stacjonarnego kursu Samodzielny Księgowy-bilansista od podstaw

Rok 2020 był ciężki i inny dla większości branż w gospodarce. Wiele osób zostało zmuszonych do znalezienia nowego sposobu na życie i utrzymanie siebie i swojej rodziny.

Nasz Akademia, jak cała branża szkoleniowa również wprowadziła zmiany. Ze stacjonarnych kursów grupowych przeszliśmy w wielu przypadkach na online.

Dla potrzeb Akademii stworzyliśmy Platformę Edukacyjną, na której kursy prowadzone dotychczas stacjonarnie nagraliśmy i w tej formie udostępniamy je zainteresowanym słuchaczom.

Tryb online ma swoje plusy i minusy. Nie każdemu to pasuje i dlatego planujemy wznowić nasz sztandarowy kurs „Samodzielny Księgowy – bilansista” w trybie stacjonarnym, zaocznie, w naszej lokalizacji w Łodzi.

W kursie jednorazowo może brać udział maksymalnie do 5 osób, zachowując reżim sanitarny. Będą to kameralne spotkania, które umożliwią indywidualne podejście i odpowiedzi na praktycznie każde pojawiające się pytanie.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które nigdy nie miały styczności z księgowością lub mają tylko teoretyczną wiedzę wyniesioną ze studiów. W trakcie zajęć na ciekawych przykładach, ćwiczeniach popartych dawką teorii uczestnicy przećwiczą podstawowe zagadnienia związane z prowadzeniem pełnej księgowości.

Kurs prowadzi Katarzyna Zientalska – Kalita, która jest wykładowcą z wieloletnim stażem, prowadzącą biuro rachunkowe oraz pracującą jako Główna Księgowa. Przez lata prowadzenia kursów zdobyła wiele pozytywnych opinii, jako ta, która potrafi przełożyć niezrozumiałe zagadnienia podatkowe i księgowe na zrozumiały język.

Zajęcia zaplanowaliśmy w trybie zaocznym, w soboty i/lub niedziele. Czas trwania kursu to około 6 miesięcy. Kurs obejmuje oprócz teorii zajęcia warsztatowe z obsługi programu księgowego (dla zainteresowanych).

Wielu dotychczasowych absolwentów naszych kursów znalazło nową pracę, odnalazło się w świecie księgowych, zostało docenionych w pracy.

Nasze kursy to minimum teorii, maksimum praktyki. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *